KURUMSAL

34 YILDIR HAYATINIZA RENK KATIYORUZ


Gökayboya Logo 1976 yılında Ankara Sitelerde faaliyete başlayan ve istikrarlı bir büyüme sonunda ülkemizin en önemli sanayi merkezlerinden Ankara, İstanbul, İzmir, İnegöl, Kayseri, Samsun ve Antalya şubeleriyle faaliyetlerini hızlandıran AYPOL A.Ş. & GÖKAY BOYA Grup Şirketleri, yatırımlar ve uluslararası işbirlikleriyle bir dünya firması olma yolunda ilerliyor…


Ilva Logo Güncel gelişmeler ve global dengeler ışığında, gelişmiş ülkelerin standartlarına ulaşmayı hedeflayen AYPOL A.Ş. & GÖKAY BOYA, bu amaçla bir dünya firması olma yolunda önemli adımlar atmış ve mobilya lakları konusunda yüksek deneyimli İtalyan İLVA POLİMERİ ile Orta Asya ve Türk Cumhuriyetleri mümessilliği konusunda iş birliğine girmiştir.

İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde, çağımız modern teknolojilernin tamamının kullanıldığı son derece istikrarlı bir şekilde büyümüş ve bilgi birikiminin ışığı altında sektörde güvenilir bir yapılanmayı temsil eden güç olarak, çağın gereklerine uygun bir model çerçevesinde, üretim, satış kanallarıyla yerli ve global pazarlamada; kaliteli, istikrarlı, rekabetçi, ürün çeşitliliği ve profosyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet vermektir.


Polchem Logo AYPOL A.Ş. & GÖKAY BOYA, teknolojik alt yapı ile hazırlanmış laboratuvar ortamında; deneyimli personeli ve özverili AR-GE çalışmaları sonucunda kalitesinden ödün vermeyen düşük maliyetli ürünler üretmeyi, satış sonrası; müşterilerine teknik servis hizmetini etkin ve verimli bir şekilde sunmayı, bu doğrultuda müşteri istek ve ihtiyaçları değerlendirerek beklentilerini en verimli şekilde karşılamayı amaçlamaktadır.


ISO Belgesi ISO 9001, Bir Kalite Yönetim Sistemi dir. Bu sistemde işletmemizin mal veya hizmet üretimindeki tüm aşamalarını belirleyerek ve işletmemizin kullanma kılavuzunu oluşturarak her defasında aynı kalitede sonucun alınacağı iş süreçleri yaratmayı amaçlıyoruz. Bu standardı yakaladıktan sonra kalitede geliştirmeleri sağlamak daha kolaydır.

Ar-Ge Lab. Resim Kendini daha çağdaş, gelişmiş ve öncü olan bir platforma taşımayı, ülkemizi global pazarlarda temsil etmeyi ve bununla beraber market lideri olmayı hedefleyen AYPOL A.Ş. & GÖKAY BOYA'nın ürün gamı içinde; Nitro Selüloz Sistemler, Poliüretan Sistemler, Polyester Sistemler, UV Sistemler, Su Bazlı Sistemler, Yangın Geciktirici Sistemler, Renklendirici ve Dış Cephe Sistemleri Bulunmaktadır…