İçeriğe geç

HİZMETLERİMİZ

Ar-Ge Merkezimizde çevre dostu teknolojilere odaklanılarak, inovatif ürünler üzerine Ar-Ge projeleri uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Değişen ulusal ve uluslararası regülasyonlar ve müşteri gereksinimleri dikkate alınarak, birçok uygulamalı araştırma yürütülmektedir.

PERFORMANS TESTLERİ

Polchem Ar-Ge ekibi, en prestijli Araştırma Enstitüleri, Üniversiteler ve Dernekler ile sürekli temas halinde kalarak sanayi gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bu şekilde, Polchem güvenlik standartlarında ve sürekli gelişerek üretimler yapmakta. Avrupa ve Uluslar arası standartlarda 100’den fazla farklı testler sayesinde ve yangın reaktivitesi ile son derece geniş bir yelpazede güçlü bir yapılanmayız.

DİRENÇ TESTİ

Aşınma
Yapışma
Çözülme
Soğuk temas
Kuru ve nemli ısı
Dış etkenler
Yangın geciktirici
Sertlik
Darbe
Işık
Çizikler
Termal
Suya dayanıklılık
Sararma 

DESTEK VE DANIŞMANLIK

Polchem müşterilerine çeşitli şekillerde çözümler sunar; Teknik Destek, Tam Danışmanlık, Ürün Özelleştirme ve Etkin Satış Ağı sayesinde muazzam müşteri memnuniyeti…

ÖRNEK ÜRÜNLER

Yıllar geçtikçe, Polchem Ar-Ge laboratuvarı ürün tasarım aşamalarında müşteri tabanının özel gereksinimlerini karşılamak için uzmanlaşmıştır. Bu yıllar içinde inşa ettiği deneyim sayesinde Polchem, iyi ürün çözümleri üzerinde etkili, pazara yön veren, trendleri takip eden ve müşterilerine hızlı geri dönüş sağlayan bir marka haline gelmiştir.

EĞİTİM

Polchem müşteri tabanına destek hizmetlerini kapsamlı yapabilmek adına, ekibine sürekli eğitim desteği sağlar. Polchem marka büyümesine ve müşteri bazındaki artışa paralel, çalışanlarına spesifik olarak hem manuel hem de endüstriyel sistemlerin gelişimi ve uygulamalarının yapıldığı alanlar yaratarak, müşterilerine profesyonel çözümler  sunar.

RENK SİSTEMİ

POLCHEM TİNTİNG RENK SİSTEMİ

Polchem Tintometrik Renk Sistemi, dekor­asyon ve mobily­a sektöründeki en yeni eğilimleri içeren, profesyonel kullanıcıla­rın tüm ta­leplerini ka­rşıla­ya­bilecek ka­pa­siteye s­ahip geniş bir renk yelpazesi sunmaktadır.

Polchem Tintometrik Renk Sistemi, Poliüretan, Selülozik ve Akrilik Esaslı; Parlak, İpek Mat ve Mat Son Kat boya­l­arın yapıla­bilmesi için geliştirilmiştir. Bu renklerin ya­pımı için 9 ­adet poliüretan, 9 ­adet selülozik ve 9 ­adet ­akrilik olma­k üzere topla­m 27 ­adet baz ve bunl­arı renklendirmek için 1 a­det renk pa­st­ası bulunm­akt­adır.

Tüm renkler, konvertör ol­ara­k ­adla­ndırıla­n ba­zla­r ile istenilen sisteme göre, renk pastalarının formüllerde belirtilen ağırlık oranların­ uygun olarak karıştırılmasından oluşur. Polchem Tintometrik Renk Kartelamızda­ 240 ­adet özel renk bulunmaktadır.

RENK KARTELASI