İçeriğe geç

Hakkımızda

İleri teknoloji sistemlerle düyayı renklendiriyoruz.

Tarihçe

Hayatınıza renk katan yarım asır…

Ankara’da faaliyete başlayan ve yarım asıra yakın istikrarlı bir büyüme sonunda ülkemizin en önemli sanayi merkezlerinde, yaygın satış noktalarıyla faaliyetlerini hızlandıran Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. ve Gökay Boya ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. grup şirketleri, yatırımlar ve uluslararası işbirlikleriyle bir dünya firması olma yolunda ilerliyor…

Güncel gelişmeler ve global dengeler ışığında, gelişmiş ülkelerin standartlarına ulaşmayı kısa sürede başaran Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. İstanbul, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde, çağımız modern teknolojilerinin tamamının kullanıldığı, son derece istikrarlı bir şekilde büyüyen ve bilgi birikiminin ışığı altında sektörde güvenilir bir yapılanmayı temsil eden güç olarak, çağın gereklerine uygun bir model çerçevesinde, üretim, satış kanallarıyla yerli ve global pazarlamada; kaliteli, istikrarlı, rekabetçi, ürün çeşitliliği ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet vermektir. Teknolojik alt yapı ile hazırlanmış laboratuvar ortamında; deneyimli personeli ve özverili Ar-Ge çalışmaları sonucunda kalitesinden ödün vermeyen düşük maliyetli ürünler üretmeyi, satış sonrası; müşterilerine teknik servis hizmetini etkin ve verimli bir şekilde sunmayı, bu doğrultuda müşteri istek ve ihtiyaçları değerlendirerek beklentilerini en verimli şekilde karşılamayı amaçlamaktadır.

Polchem markasını daha çağdaş, gelişmiş ve öncü olan bir platforma taşımayı, ülkemizi global pazarda temsil etmeyi ve bununla beraber market lideri olmayı hedefleyen Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş.’nin ürün gamı içerisinde; Nitroselüloz Sistemler, Akrilik Sistemler, Poliüretan Sistemler, Polyester Sistemler, U.V. Sistemler, Su Bazlı Sistemler, Tintometrik Sistemler, İç ve Dış Cephe Lasur Sistemler bulunmaktadır.