İçeriğe geç

AQUADROP SERİSİ İLE AHŞAPLARINIZ İLK GÜNKÜ GİBİ.

Aquadrop zorlu hava koşullarına karşı uzun süreli koruma sağlar. Ekstra U.V. Filtrasyonun, rakiplerine oranla daha sert ve esnek bir film oluşturması ile üstün vasıflı iç ve dış mekan ahşap yüzeylerin koruması sağlar.

Suyla inceltilebilen, tek bileşenli, hava kurumalı, parke verniği.

Her türlü ahşap yer döşemesinde güvenle kullanılır.

Fırça ile uygulanır. Tercihe bağlı olarak %5-10 arasında su ile inceltilebilir. Daha sonra 2-3 kat uygulayabilirsiniz. (Katlar arasında 3 saat bekleyerek) En erken 1 gün sonra üzerine basabilirsiniz. Toz kuruması sonrası iyi havalandırma kurumayı hızlandırır.

AYTEX DIŞ CEPHE LASUR KORUMA SİSTEMLERİ

Aytex Green Solvent Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucu

Özel micro fine pigmentlerle üretilen transparan, ipek mat görünümlü vernikli ahşap koruyucudur. Tiksotropiktir, damlamaz. Her türlü hava koşullarına ve U.V. ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tam koruma sağlar (Renksiz verniğin, U.V. koruması için renkli verniklerle beraber kullanılması tavsiye edilir). Solmaz. Ahşaba su geçirmezlik özelliği kazandırır. Nem oluşumunu önler. Zararlı organik organik oluşumlara karşı kendini korur. AYTEX ile emprenye edilmiş ahşap zemin üzerine, uygulama talimatları doğrultusunda tatbik edildiğinde, düzgün ve stabil ahşap yüzeylerde yıllarca bakım gerektirmez. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, dekoratif, estetik bir görünüm sağlar.

Aytex Blue Su Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucu

Su bazlı, iç ve dış cephelerde her türlü ahşap yüzeyde kullanıma uygun vernikli ahşap koruyucudur. Her türlü hava koşullarına ve U.V. Işınlarına dayanıklıdır, tam koruma sağlar. (Renksiz vernik U.V. korumasına sahip değildir.) Yüzeye mükemmel nüfuz eder. Ahşaba su geçirmezlik özelliği kazandırır. Damlamaz. Düşük kokuludur. Çabuk kurur. Solmaz. Zehirli madde içermez.

POLCHEM DIAMANTE SERİSİ, İHTİYACIN ÖTESİNDE ÇÖZÜMLER…

Polchem, Diamante serisi poliüretan son kat boyalar ile geniş renk seçeneğine sahip parlak, ipek mat, mat poliüretan lake boyalar ile son derece sert ve dayanıklı yüzeylere sahip olun.

Mükemmel örtücülüğü ile Diamante serisi, ahşap yüzeylerinizi fiziksel darbelere, çizilmeye ve sararmaya karşı maksimum dirençle korur

Polchem, markası dışında bazı ürün serilerinde, Gökay markasıyla da üretim yapmaktadır

Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. ürettiği ürünleri, Polchem Ahşap Koruma Sistemleri markasıyla müşterilerine sunmaktadır.

POLCOLOR AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ.

Ahşap zeminleri renklendirmek amacıyla kullanılan, yüksek konsantrede renklendiricidir.

POLLUX METALİK SON KAT BOYA.

Tek bileşenli hızlı kuruyan metalik sonkat bir boyadır. Hızlı kuruyan, çizilme ve darbelere dayanıklı, yüzeyle uyum sağlayan aynı zamanda yüzeye eşit yayılan metaller içermektedir. Renk ve parlaklığını uzun zaman korur.

POLTEX SENTETİK AHŞAP KORUYUCU.

Sentetik esaslı, ahşabın doğal görüntüsünü bozmadan renklendiren dekoratif bir ahşap renklendiricidir. Standart renk kataloğumuzun yanısıra istenilen renkler de yapılabilir.